Manchester United - Arsenal ( semifinal 2009)

30. dubna 2009 v 14:11 | fotbalová holka |  Champions League
V tomto utkání se setkali dva anglické týmy. Manchester jako domácí si na svém stadioně s názvem Old Trafford více užívali ze hry. Byli aktivnější a více si podrželi balon na svých kopačkách, ale k závažnějšímu ohrožení branky se dostali až po čtvrt hodině hry, ale brankář Arsenalu Almunia svými dobrými zákroky všechny pokusy Manchesteru vstřelit gól pochytal. Ale v 17. minutě na střelu O'Shea byl krátký, tento hráč z Manchesteru svoji střelu umístil pod břevno, avšak Almunia si ještě stihl na ten míč sáhnout, ale chytit se mu ho již nepodařilo. Manchester United - Arsenal 1:0 v tuto chvíli. Arsenal hrál opatrněji a spíš jen tak nakopával míče, nebo zahrozil z rychlého protiútoku, ale obránci Manchesteru se nenechali zastašit. V prvním poločase se již nic nestalo a tak se šlo do šaten za stavu 1:0 pro Manchester.
V druhém poločase se obraz hry nezměnil, Manchester zůstal aktivnější a více útočil. Dobrou střelu z dálky vyslal Cristiano Ronaldo, ale jeho podařená střela se odrazila od břevna Almuniovi branky. Manchester měl ještě nějaké střely ohrožující branku Arsenalu, ale gólem ani jedna už neskončila a tak Manchester na domácím stadioně vyhrál nad Arsenalem 1:0 . V utkání bylo vidět, že spolu hrají dobří soupeři, jejich hra byla čistá a tak se hrálo celkem v kuse bez přerušování.

Odveta se hraje v úterý 5.5. na hřišti Arsenalu...