30. listopadu 2009 v 18:40 | fotbalová holka |  Anglie
Wigan - Sunderland 1:0
Manchester City - Hull City 1:1
Fulham - Bolton 1:1
Blackburn - Stoke 0:0

Celkem v 14. kole Premier League padlo 26 gólů, což je průměrně 2,6 branek na zápas.

20.Portsmouth14211111:237

Arsenal - Chelsea ( 14. kolo Premier League)

30. listopadu 2009 v 18:23 | fotbalová holka |  Anglie
Čtrnácté kolo Premier League svedlo do boje dva rivaly z Londýna. Arsenal z jižního a Chelsea ze západního. V brance Chelsea nechyběl Petr Čech a na hřiště se dostal i v dresu Arsenalu Tomáš Rosický a odehrál 25 minut.
Od počátečního hvizdu do píšťalky se míče ujali hráči Arsenalu a snažili se těžit ze své kombinační hry, ale velmi dobrá obrana Chelsea nic za svá záda nepustila. První střelecký pokus Chelsea skončil gólem, když John Terry poslal kolmou přihrávku na rozběhnutého Ashleyho Colea a ten nacentroval míč na kopačky Didiera Drogby, který nekompromisně zakončil k hornímu rohu. Arsenal - Chelsea 0:1. Hráči Arsenalu pak dělali chyby v rozehrávce a ke střeleckým pokusům se nedostávali. Hlavní nepřítel arsenalských fanoušků zahrozil ještě jednou. Když prakticky ze stejného místa jako při prvním gólu, nacentroval míč před bránu, kde byl Drogba, ale míč si ještě před Drogbou vrazil do vlastní brány Vermaelen. Chelsea vedla již 2:0 a takovýto stav zůstal i do konce prvního poločasu.
Do druhé půle Arsenal vběhl velmi aktivně, již v prvních minutách po přestávce se ocitl před brankou Chelsea, ale brankář Čech měl míč již v rukavicích, ale jeden z arsenalských hráčů mu ho vykopl a trefil do prázdné brány. Rozhodčí po právu gól neuznal a trenér Wenger se kvůli tomu zlobí. Arsenal tento neuznaný gól srazil ještě víc k zemi. I když ve středu hřiště dělala chyby v přihrávkách i Chelsea. V 65. minutě se na hřiště podíval i Tomáš Rosický a český fanoušek se konečně mohl podívat na zápas anglické ligy, kdy proti sobě nastoupili dva součastně nejlepší hráči z Čech. Rosický se snažil kombinovat se svými spoluhráči a dával nebezpečné přihrávky, ale ostatní hráči Arsenalu nedokázali z toho vytěžit. Chelsea se řítila do protiútoku a po faulu Arsenalu rozhodčí odpískal standartku, kte které se postavil Drogba a kopnul míč takovou ránou, že skončil až v bráně za zády Almunia a Chelsea vedla 3:0. Na tomto čísle se zastavilo i celkové skóre. Petr Čech vychytal 8 nulu v této sezoně a celkem už neinkasoval 488 minut. Chelsea získala důležité tři body a zůstala na prvním místě v tabulce. Za ní zůstává s pětibodovou ztrátou Manchester United. Třetí je zatím Tottenham.S11 bodovou ztrátou na čtvrtém místě a zápasem k dobru Arsenal.

sestava Chelsea: Čech, - A. Cole ( Ferreira), Carvalho, Terry, Ivanovič, - Obi Mikel, Essien, Lampard, - J. Cole ( Deco), Anelka, Drogba ( Malouda)

Avram Grant bude trenérem Portsmouthu

27. listopadu 2009 v 14:37 | fotbalová holka |  Anglie
Bývalý trenér Chelsea FC se vrací zpátky do anglické Premier League. Tentokrát bude trénovat Portsmouth, který je na posledním místě v tabulce a nechází se tedy na příčkách spadnutí do druhé ligy. Portsmouth odvolal trenéra Paula Harta již v úterý. Izraelský stratég se pprvé ukáže na lavičce Portsmouthu o víkendu proti Manchesteru United, se stejným týmem končil angažmá s Chelsea ( finále LM 2008).
Grant je dobrý trenér a snad dokáže Portsmouthu pomoc k odpoutáví od posledního místa v Premier League.

Komise odložila zápas Teplice - Plzeň

27. listopadu 2009 v 14:29 | fotbalová holka |  Gambrinus Liga
Kvůli prasečí chřipce, kterou má už 5 hráčů Teplic, ale i jiným onemocněním ČMFS rozhodlo o odložení zápasu Teplice - Plzeň. Přitom Teplice už chtěly odložit zápas s Olomoucí, ve kterém prohráli 6:2 a podle prohlášení někteří hráči hráli s nemocí. Po zápase se jejich zdravotní stav zhoršil a přibylo onmeocnění i dalších fotbalistů. Komise ČMFS zápas s Olomoucí neodložila, protože neměla písemný doklad o stavu hráčů Teplic. Měla potrvzení pouze telefonické a to vedoucímu ligy Ivo Lubasovi nestačilo k tomu, aby zápas odložil. Přitom s nemocí se potýkali i v Olomouci. Nemuseli sice hřešit prasečí chřipku, ale několik hráčů dostalo příušnice. Situace v teplickém klubu je nadále vážná, na tréninku je podle trenéra Teplic, Plíška sedm hráčů.

FC Rubin Kazaň-Dynamo Kyjev0:024. 11. 2009

postupují: Manchester United, Girondins Bordeaux, Chelsea, Porto, Arsenal, Sevilla, Real Madrid, Fiorentina, Lyon
překvapením je: vyřazení Liverpoolu již v základní části LM. Liverpool přišel o dost peněz, který se získávají postupem do osmifinále, ale k odvolání trenéra Beníteze nedošlo.

25. listopadu 2009 v 17:30 | fotbalová holka |  Přestupy
V zimní přestupovém obdoví odejde další hráč Slavie. Tentokrát je na řadě kapitán a nejstarší hráč ve slávistické dresu, který hraje za Slavii už od roku 2005. Slavia jednala s nabídkou z ruské ligy. Suchý by měl odejít v zimní přestupovém období do Spartaku Moskva za 30 miliónů na hostování. Pokud by Spartak za něj pak uplatnil opci, mělo by do Slave přitéct dalších 70 miliónů.
Před rokem však tento stoper měl nabídky i z Barcelony a dalších známých klubů a tvrdil, že nechce odejít do ruské ligy. Jenže po roce už klesla jeho úroveň a Slavii se nedaří a tak nakonec šáhl po odchodu. Navíc ruská liga šla v posledních letech hodbě nahoru. Se Spartakem Moskva bude mít šanci si zahrát i v Lize Mistrů. V Slávistickém dresu odehraje ještě čtyři utkání: ligový duel s 1. FC Brno, pak Ondrášovka Cup proti Karvinné, a dva duely v Evropské Lize proti Janovu a nakonec v Lille.

Kladno - Bohemians 1905 1:2

Celkem ve 14. kole Gambrinus Ligy padlo 29 gólů, což dělá 2,9 branky na zápas průměrně.

16Bohemians15311115:2910

/* <![CDATA[ */ gemius_identifier = new String('pyCQdHLm95lTZVdvmhWP4pdRHZIIZLtvJ07xZRecbb..d7'); /* ]]> */ //<![CDATA[ var gaJsHost = (("https:" == document.location.protocol) ? "https://ssl." : "http://www."); document.write(unescape("%3Cscript src='" + gaJsHost + "google-analytics.com/ga.js' type='text/javascript'%3E%3C/script%3E")); //]]>

Birmingham - Fulham 1:0

Celkem ve 13. kole Premier League padlo 34 a průměrně v zápase padlo 3,4 branky. O rekord se také postaral Tottenham, který rozdrtil 9:1 Wigan. V tomto zápase se pětkrát trefil Jermain Defoe a je teprve třetím hráčem v historii PL, kterému se povedlo dát pět gólů v jednom zápase.

20Portsmouth13211010:197

Jablonec - Slavia ( 14. kolo Gambrinus Ligy)

23. listopadu 2009 v 16:01 | fotbalová holka |  Gambrinus Liga
Trápící se Slavia odcestovala na sever Čech s jediným cílem: odvézt si tři body! Tento zápas byl také rodinným soubojem mezi trenérem Slavie Karlem Jarolímem a hráčem Jablonce Markem Jarolímem. V Jablonci se chtěl také ukázat bývalý hráč Severočechů Adam Hloušek.
Jenže hned v prvním poločase byli aktivnější domácí hráči. Byli často u míče a Slávisté nestíhali tempo hry a tak si pomáhali fauly. Proto Jablonec kopal hodně standartních situacích, z nichž se Slávistům stala osudná ta ze 3. minuty. Míč totiž propadl mezi špatně postavenou zdí a i brankářem Romanovsem rovnou do branky a Jablonec vedl 1:0. Hráči Jablonce bohužel ubrali na aktivitě a Slávisté se začali dostávat více k míči a před bránu soupeře, ale chyběla jim finální přihrávka. To se jim povedlo po půl hodině hry, když akci začal Hloušek a další Slávista nacentroval míč na úplně volného útočníka před jabloneckou bránou a ten se nemýlil a Slavia vyrovanala na 1:1. Do přestávky už diváci žádnou šanci neviděli a tak se šlo do šaten za stavu 1:1.
Druhý poločas byl pro diváky mnohem horší podívanou než ten první. Jablonec začal hrát moc pasivně, nesnažil se vybojovávat míč, spíš ho ztrácel. Slávisté si ho naopak podrželi a dostávali se i k bráně, kde chytal jablonecký Špit, ale nevyužili žádnou dobrou střeleckou pozici na otočení zápasu. Naopak druhý gól mohl přidat i Jablonec, když se poprvé ve druhém poločase dostal k bráně Romanovse a málem z toho byl gól, ale na poslední chvíli zasáhl tento brankář Slavie. Gól již nepadl a tak se Jablonec se Slavií rozloučili remízou 1:1. Jablonec zůstává na druhém místě v tabulce, Slavia je na 7. pozici a ztrácí 11 bodů na čelo tabulky.

Liverpool - Manchester City ( 13. Premier League)

22. listopadu 2009 v 20:45 | fotbalová holka |  Anglie
Trápící se Liverpool chtěl už konečně vyhrát a v jeho dresu se po dlouhém zranění představil opět kapitán Steven Gerrard.
V prvním poločase měl Liverpool převahu v držení míče. Manchester City spoléhal na obranu a do žádných útočných akcí se nehnal. Jenže hned po několika minutách hry musel Liverpool střídat kvůli zranění. Liverpool si vytvářel šance, ale v jedné nebezpečné se srazili dva hráči Reds a Babel, který byl ve slibné střelecké pozici utrpěl zranění, kvůli kterému musel po pár pokusech stejně ze hřiště odejít. V prvním poločase se nic zajímavého nestalo a tak se šlo do šaten za bezbrankové remízy.

Druhý poločas už začal střelecky úspěšněji. Po faulu jednoho hráče z Manchesteru City rozhodčí nařídil standartku, ke které se postavil Gerrard a na jeho centr si nakočil Škrtěl a dal gól. Liverpool vedl 1:0 a Škrtěl dal první gól v dresu Reds od svého příchodu v roce 2008. Jenže stejný hráč měl podíl i na vyrovnávacím gólu Manchesteru City, když si po rohovém kopu neuhlídal Adebayora, který skóroval a bylo vyrovnáno 1:1. Hráči City měli pěknou kaci, ale zkazili finální přihrávku. Ale i tak se o pár minut později mohli radovat z gólu a otočení zápasu, když branku trefil Ireland. Jenže Liverpool hned z protiútoku založil akci a střílel Ngog, brankář City jeho střelu stihl ještě vyrazit, ale na dorážku Benajuna už byl krátký. Liverpool na domácím stadioně už nedokázal vystřílet vítěztví a tak si připisují oba týmu po bodu. Manchester City zůstává na 6. místě, příčku pod ním je Liverpool.

Chelsea - Wolves ( 13. kolo Premier League)

22. listopadu 2009 v 20:19 | fotbalová holka |  Anglie
Chelsea se po reprezentační pauze utkala s nováčkem Premier League. Za Blues nemohl kvůli zranění nastoupit Lampard, Bosingwa, Ballack a ani Drogba a tak kouč Ancelotti musel využít hráče, kteří si až tak moc nezahrají, ale i tak Chelsea své utkání zvládla na jedničku.
V prvním poločase Chelsea byla u míče, ale hned v první minutě zaútočili hosté, ale v slibné pozici netrefili branku. Hráči Wolves se nestihli správně vrátit do zadu a Chelsea toho využila, když se otevřel prostor ve středu hřiště Maloudovi, který tvrdou ránou zakončil. Chelsea již vedla od 5. minuty 1:0. Chelsea měla obrovskou územní převahu. Ve 12. minutě zahrávala roh, na který si naskočil Essien a Chelsea vedla již 2:0. O zápase se zdálo být rozhodnuto, ale hráči wolves také jednou nebezpečně zaútočili, ale celou situaci kontroloval Petr Čech, který reflexivním zákrokem míš vyrazil od tyče na roh. To bylo však z pohledu hráčů Wolves vše. Za to Chelsea přidala ještě třetí gól, když se podruhé v zápase trefil Essien, který vyslal dělovku z dálky. Poslední minuty prvního poločasu byly takové pomalé, hráči už se těšili na přestávku a bylo to poznat i na jejich hře. Už to nebyl tak hezký fotbal, jako první půlhodinu. Do šaten se šlo za rozhodnutého stavu 3:0.
Druhý poločas začal s mnohem větší aktivitou. Hráči Chelsea si dávali přihrávky a snažili se ohrožovat branku Wolves, hlavně Essien, který si chtěl dát v tomto zápase hattrick. Nakonec mu to ovšem nevyšlo, když jeden momnet přihrál ve finální přihrávec Joeu Coleovi, který dal svůj první gól v soutěži po dlouhém zranění. Chelsea vedla 4:0 a Ancelotti dal prostor mladým hráčům, aby si zkusili Premier League. Jako první se dostal na hřiště osmnáctiletý Kakuta, který předvedl velmi dobré přihrávky a parkrát se dostal i do šance. Dál se dostal na hřiště také dvacetiletý Matič. Chelsea si však pohlídala čisté konto a přehrála ve všech směrech Wolves, kteří se drží na 19. místě v tabulce. Chelsea naopak zůstává první a má 5 bodový náskok na druhý Manchester United.

sestava Chelsea: Čech, - A. Cole, Terry, Alex, Belleti, - Obi Mikel, Essien, J. Cole, Malouda, - Anelka, Kalou

Spáchal sebevraždu kvůli depresím

21. listopadu 2009 v 9:23 | fotbalová holka |  Novinky
Robert Enke, reprezentační brankář Německa spáchal sebevraždu. K takovému rozhodnutí dospěl jeho psychický stav, provázely ho deprese, protože před dvěma lety Enke přišel o malou dceru. Nedokázal se smířit s její smrtí a odmítal lékařskou pomoc proti depresím. Kvůli jeho zdravotnímu stavu nebyl nominován ani do reprezentace Německa. Se životem se rozloučil skokem pod vlak. Hráči německé reprezentace jsou zarmouceni, na památku Roberta Enkeho oblékli černé pásky v přátelském zápase proti Pobřeží Slonoviny a kapitán Německa Michael Ballack přečetl vzkaz na jeho památku.
Enke chytal za Hannover a měl číslo 1 a klub plánuje, že už nikdo nebude nikdy v tomto mužstvu nosit dres s číslem 1.

Poslední letenky už jsou rozdány

21. listopadu 2009 v 8:35 | fotbalová holka |  MS 2010
Evropská baráž:
Ve středu se hrály odvety barážových utkání o postup na MS do Jihoafrické Republiky. Letenky už jsou rozdány a všechny týmy jsou známy.

Slovinsko - Rusko = První zápas skončil výrhou Rusů 2:1. Jenže Slovinci hráli doma před domácím publikem, což jim dodalo sílu a ve 44. minutě zápasu dali jediný rozhodující gól a postupují na MS. Hrdinou se stal Zlatko Dedič, který dal gól.

Francie - Irsko = Francie vyhrála v Irsku 1:0, ale odveta se začla vyvíjet jinak. Irocé se dostali do vedení a své vítěztví si hájili i v 90. minutě, bohužel se muselo prodlužovat a ve 103. minutě zahrávala Francie přímý kop, který kopl Malouda a našel přímo Henryho a ten si míč přišťouchl jasnou rukou a poslal Francii do Afriky. Irové se zlobí a už prodali protest. Francie tedy postupuje do Afriky.

Bosna a Hercegovina - Portugalsko = První vzájemný zápas baráže skončil výhrou Portugalců 1:0, bylo tomu i tak v tom odvetném, Bosna a Hercegovina toho moc nepředvedla a Portugalci vyhráli 1:0, a zajistili si letenky do Afriky. V dresu portugalského týmu se ukázalo i trio hráčů z Chelsea, celý zápas odehráli Ferreira a Carvalho, ke konci zápasu naskočil i Deco.

Ukrajina - Řecko = Zápas z minulého týdne skončil 0:0 a tak odveta byla zajímavá. Jediný gól dali hráči Řecka a vysloužili si letenky do Jihoafrický republiky.

všichni účastníci:
Slovinsko, Francie, Portugalsko, Řecko, Slovensko, Dánsko, Švýcarsko, Anglie, Německo, Španělsko, Srbsko, Itálie, Nizozemsko
JAR, Kamerun, Pobřeží Slonoviny,
KLDR, Jižní Korea, Austrálie, Nový Zéland,
( omlouvám se , některé týmy chybí, kdyby ste je objevili, napište do komentářů, díky)

Spojené Arabské Emiráty - Česko

16. listopadu 2009 v 15:36 | fotbalová holka |  Reprezentace
Češi se na arabském turnaji představili pod novým trenérem, Michalem Bílkem. Do sestavy českého týmu se dostalo mnoho mladých hráčů nastupujících ke svému prvnímu startu za reprezentaci. To se podepsalo na hře.
V prvním poločase Češi hodně ztráceli míče a zbytečně kazili přihrávky a rozehrávku. Hráči Emirátů toho využívali, ale k zakončení se stejně nedostali. I přesto se Češi v úvodu zápasu mohli dostat do vedení, když si na míč naskočil Rozehnal, bohužel jeho hlavička šla mimo branku. Pak už u míče byli Arabové, u kterých byla vidět větší sehranost než u českého týmu. Z jedné velké šance také mohli dát domácí gól, ale brankář Drobný míč stihl vyrazit. K závěru poločasu se do šancí dostal na české straně Adam Hloušek, který vybojoval míč, ale místo střely na bránu volil radši přihrávku, která však pak už neskončila v bráně. Pak měl Hloušek ještě jednu šanci, když po lajně dostal přihrávku a z těžké pozice vypálil z první. Rána šla doprostřed brány a brankář Spojených Arabských Emirátů s tím neměl problém. Za český tým mohl v posledních minutách prvního polčasu skórovat také Roman Hubník, který si naskočil na centr z rohového kopu. Ovšem tato šance také neskončila brankou a tak se šlo do šaten za stavu 0:0.
Druhý poločas Češi začali velmi pasivně, dávali si lehké přihrávky, které soupeř stačil zastavit a řítil se do protiútoku. Na české straně byla až moc vidět nesehranost hráčů. Ze hřiště odešel Hloušek, který mohl dát v prvním poločase gól. Češi se k výraznému ohrožení branky v druhém poločase nedostali. Zato Arabové se do pokutového území s míčem dostávali docela často, ovšem jejich střely nebyly moc nebezpečné a tak Drobný nemusel míč lovit ze své sítě. Jenže v základní hrací době již gól nepadl a na řadu musely přijít pokutové kopy. Češi začínali a k míči se postavil Rozehnal, který bohužel míč vstřelil vedle brány a arabský brankář nemusel ani zasahovat. Jenže první hráč z Emirátů penaltu rovněž neproměnil. Pak šel kopat penaltu Necid, ovšem jeho střelu brankář vyrazil. Arabové se již v druhé sérii nemýlili a brankář Drobný neměl šanci. Třetí sérii začal Rajnoch, který s přehledem proměnil. Bohužel soupeř také penaltu trefil. Čtvrtou sérii šel kopnout Magera, ten také s přehledem proměnil, bohužel v této sérii proměnili penaltu i Arabové a rozhodli o tom, že Češi budou bojovat pouze o třetí místo s Ázerbajdžánem. O první místo v turnaji se utká Irák a Spojené Arabské Emiráty.

Začalo se hrát o poslední letenky do Afriky

15. listopadu 2009 v 7:18 | fotbalová holka |  MS 2010
Do baráže se probojovaly týmy: Slovinsko, Rusko, Francie, Bosna a Hercegovina, Portugalsko, Řecko, , Irsko, Ukrajina.
První barážový zápas mezi sebou rozehrály dvojice:
Rusko - Slovinsko = Rusové doma zvítězili 2:1. V poločase vedlo Rusko 1:0, pak přidalo ještě druhý gól. V závěru zápasu snížil na rozdíl jedné branky Pečnik. Odveta se hraje ve středu ve Slovinsku.

Irsko - Francie = Francie na irské půdě zvítězila 1:0 po gólů Nicolase Anelky a má dobrou pozici pro odvetu, která se hraje ve středu ve Francii.

Portugalsko - Bosna a Hercegovina = I bez hlavní opory týmu Cristiana Ronalda Portugalci zvítězili 1:0. V základní sestavě s eobjevilo i trio hráčů z Chelsea, Deco, Ferreira a Carvalho. Ovšem Portugalci mohli o svou výhru v závěru zápasu přijít, když Bosna a Hercegovina nastřelila břevno a pak ještě tyč. Odveta se hraje ve středu v Bosně a Hercegovině.

Řecko - Ukrajina = tento zápas moc radosti nepřinesl, protože skončil remízou 0:0. Odveta se hraje ve středu na Ukrajině.

maskot MS 2010 v Jihoafrický republice

Bílek má o základní sestavě v SEA jasno

15. listopadu 2009 v 7:03 | fotbalová holka |  Reprezentace
Česká reprezentace už přiletěla do Spojených Arabských Emirátů, kde si zahraje takový menší turnaj. V českém týmu se představí plno nových jmen a hlavní nováček pro českou reprezentaci je trenér Michal Bílek a jeho manažér Vladimír Šmicer. Bílek se základní sestavou nedělá takové tajnosti jako jeho předchůdci. První zápas Češi odehrají dnes 15.11. od 16:30 na čt4.

základ sestava:
Drobný - Kušnír, Hubník, Rozehnal, Pudil - Matějovský, Švec, Lička - Fillo, Necid, Hloušek.

Zranění anglických hráčů

13. listopadu 2009 v 14:30 | fotbalová holka |  Anglie
Anglická fotbalová reprezentace se má v rámci přátelského zápasu střetnout s brazilskou reprezentací. Avšak ta z Anglie má plno hráčů zraněných. Kvůli zranění nemůže nastoupit Lampard, který si přivodil zranění během tréninku a podle lékařů má zraněný stehenní sval na levé noze. Lampard již přiletěl zpátky do Londýna, kde se podrobí většímu vyšetření. |Mimo hru by však mohl být dva až tři týdny. Dále bude chybět Gerrard, který již několik zápasů nehraje ze Liverpool kvůli zranění. Zranil se i John Terry, který prý špatně došlápl a má podvrknutý kotník, ale u něho je klidně možná, že nastoupí. Pak bude chybět kvůli zlomenině nohy Ashley Cole. Mezi zraněnými jsou dále: Ferdinand, Johnsonn, Heskey, James.
Trenér Fabio Capello má však jako náhradou Wright-Phillips, Milner a Young.
Zápas se hraje v sobotu.

Vladimír Šmicer ukončil kariéru

10. listopadu 2009 v 14:32 | fotbalová holka |  Novinky
Fotbalový záložník a hráč pražské Slavia Vladimír Šmicer včera po nevydařeném zápase Pražanů oznámil, že s profesionální kariérou fotbalisty končí. Prý podle jeho slov už netrénuje na 100 % a v zápase to je pak hodně vidět. Vladimír Šmicer je nejúspěšnějším Čechem co se týká zisku trofejí. S Liverpoolem vyhrál Ligu mistrů, pak vyhrál pohrá UEFA a se Slavií získal třikrát titul. Šmicer však s fotbalem úplně skončit nehodlá, protože nejspíš se stane novým manažérem české fotbalové reprezentace a do práce by se mohl zapojit již na turnaji Spojených Arabských Emirátů, který začne naše reprezentace odletem v pátek a první utkání odehrají 18. listopadu.

Ashley Cole si zlomil nohu

10. listopadu 2009 v 14:24 | fotbalová holka |  Anglie
Chelsea se bude muset obejít bez svého obránce Ashleyho Colea, který si před několika týdny poranil nohu a následně musel několik zápasů s Chelsea vynechat. Do toho sobotního proti Manchesteru United však nastoupil, ale jen po injekci proti bolesti. Na vyšetření zjistili, že nohu má zlomenou a bude tak muset vynechat i zápas anglické reprezentace proti Brazílii. V reprezentaci by ho měli nahradit buď Wayne Bridge z Manchesteru City nebo Stephen Warnock z Aston Villy.

Tottenham - Sunderland 2:0

Celkem v 12. kole Premier League padlo 35 gólů, což dělá průměr na zápas 3,5 branek.