Sparta - Kodaň ( 6. kolo Evropské Ligy - základní část)

17. prosince 2009 v 14:59 | fotbalová holka |  Evropská liga
Spartě šlo v tomto utkání o postup, ale museli vyhrát. To nebyla snadná věc, protože na poslední chvíli vedení Sparty rozhodlo, že na hřiště nenastoupí Roman Hubník. Ve sparťanské obraně se tedy představili na stoperu Hušek a Hoheneder, na krajích pak Pamič a Kušnír.
Začátkem zápasu se však Sparta nedostávala k míči a na polovině soupeře nebyla snad ani jednou. Sparťané si nedali dobrou přihrávku a míč jim odskakoval od nohy a toho využívali hráči Kodaně, kteří hned se dostali k míči, rozjeli svoji kombinační hru. Pak se Sparta trochu osmělila a Wilfried se dostal do dvou šancí, ale ani z jedné gól nepadl. Ovšem po osmělení Sparty přišla pro Pražany rána a to když po přímém kopu stopeři neuhlídali útočníka Kodaně. Sparta prohrávala 0:1. To ovšem nebylo všechno. Protože za pár minut stejný hráč Kodaně zvýšil skóre již na 0:2 a to opět po chybě stoperů a nedorozumění mezi stopery a brankářem. Takový stav vydržel i do přestávky.
Druhý poločas začal stejně jako ten první. Po chvilce se k hlavičce dostal Holenda, ale míč bránu Kodaně neohrozil. Pak Kodaň začala útočit a jeden hráč dánského klubu se dostal až do pokutového území, kde ho něšťastně srazil Hoheneder a hlavní rozhodčí odpískal penaltu. Tu Kodaň s přehledem proměnila, brankář Blažek šel úplně na druhou stranu brány. A tak Dánové navýšili svoje skóre na 0:3. Ke konci zápasu zachránil před větším počtem obdržených branek Sparti jen Blažek, který nekolikrát míč šťastně vyrazil. Výsledkem 0:3 zápas skončil a pro Spartu to je zklamání, ale takové zklamání, za které si můžou sami.
Sparta tedy odehrála svůj poslední zápas v Evropské Lize a do dalších bojů nepostupuje.Jediný Čech, který se může radovat z postupu Kodane je Zdeněk Pospěch, který za Kodaň odehrál celých 90 minut.

konečná tabulka:
1Eindhoven64208:314
2Kodaň63127:410
3Sparta62137:97
4Kluž61054:103

http://img.deniksport.cz/img/2/gallery/372067_sport-fotbal-liga-mistru-predkolo-sparta-panathinaikos-blazek-cisse.jpg
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
<script type="text/javascript">
var _gaq = _gaq || [];
_gaq.push(['_setAccount', 'UA-36913900-1']);
_gaq.push(['_setDomainName', 'fotbalovysvetjedneholky.blog.cz']);
_gaq.push(['_setAllowLinker', true]);
_gaq.push(['_trackPageview']);
(function() {
var ga = document.createElement('script'); ga.type = 'text/javascript'; ga.async = true;
ga.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://ssl' : 'http://www') + '.google-analytics.com/ga.js';
var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s);
})();
</script>