Sparta i Plzeň zahájily prodej lístků

23. ledna 2013 v 14:46 | fotbalová holka |  Novinky
Dva čeští zástupci v Evropské lize zahájili prodej vstupenek na své jarní duely. Sparta se utká 14. února s Chelsea a Plzeň nastoupí proti Neapoli. O vstupenky byl enormní zájem, hlavně v okolí Letenského stadionu, který přivítá posledního vítěze Ligy mistrů. Stály se několikametrové fronty a čekalo se několik hodin v mrazu. Zatím však jsou vstupenky k dispozici pouze pro majitele pernamentek. Pro dašlí zájemce se budou prodávat přístí týden, ovšem je velmi pravděpodobně, že jich moc už nebude, že si velkou většinu rozeberou majitelé pernamentek a klubových karet.
Na Spartu tak vyrazili lidé z celé republiky. A brali lístky útokem. Největší limit však byl čtyři lístky na osobu, většina zájemců tak brala i pro své známé. Ceny vstupenek jsou v rozmezí 950 - 2950 korun, majitelé pernamentek mají 30 - 40 % slevu.
Sparta se tek může těšit na velkou podporu od svých fanoušků. Zápas se odehraje 14. února od 19:00 na Letné. Vedení letenského klubu nabízí pro své nejvěrnější také zájezd na odvetu do Londýna, která se hraje 21. února. Cena leteckého zájezdu je 9990 korun a autobusového 3990 korun.

Sparta spustila prodej lístků pro majitele permanentek na zápas Evropské ligy s Chelsea.To v okolí Štruncových sadů zažili o něco měnší šílenství. Jeden z hlavních důvodů je, že stadion Plzně nemá takovou kapacitu jako pražská Letná. Ale i tady se tvořily velké fronty a čekající lidé mrzly před pokladnami několik hodin.Plzeňský klub však své věrné fanoušky mrznout nenechal a připravil jim na zahřátí čaj. Během úterního dopoledne, kdy byl prodej zahájen, zmizelo z poklady přes 1000 lístků. Stejně jako u Sparty v tomto týdnu běží prodej vstupenek jen pro majitele pernamentek Plzně. Těch má západočeský klub bezmála tři a půl tisíce, a kdyby tuto možnost si nakoupit lístky využili všichni pernamentkáři, do volného prodeje, který se uskuteční od příštího týdne, zbyde jen kolem tisíc lístků. Každý si může koupit dva lístky. Cena vstupenek se pohybuje od 600 do 1200 korun. Majitelé pernamentek mají 200 korun slevu. Plzeň k prvnímu zápasu proti Neapoli nastoupí v Itálii, ale odvetu 21. února sehraje doma.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 nnaadd | 24. ledna 2013 v 6:20 | Reagovat

Včera jsme zase protrpěli pohárový zápas. :-(. Možná procitnou kritici Torrese. Ba byl úplně mimo dění. Ono to asi nebude hráčem, ale stylem. Nejhorší je na tom to, že se s Ba nedostal do hry Mata.

2 pravák bob | 24. ledna 2013 v 7:45 | Reagovat

viděl jsem posledních 10min., dávali to v televizi na Slovaksport, bohužel jsem si toho všimnul pozdě/možná naštěstí/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
<script type="text/javascript">
var _gaq = _gaq || [];
_gaq.push(['_setAccount', 'UA-36913900-1']);
_gaq.push(['_setDomainName', 'fotbalovysvetjedneholky.blog.cz']);
_gaq.push(['_setAllowLinker', true]);
_gaq.push(['_trackPageview']);
(function() {
var ga = document.createElement('script'); ga.type = 'text/javascript'; ga.async = true;
ga.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://ssl' : 'http://www') + '.google-analytics.com/ga.js';
var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s);
})();
</script>